Nr katalogowy: 322

Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)

Nr katalogowy: 322

Spotkanie węża S.Z., 1996

olej, płyta pilśniowa; śr. 79 cm;
sygn. z tyłu: SPOTKANIE / WĘŻA Z S.Z. / ANDRZEJ URBANOWICZ 96 / (monogram).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł