Nr katalogowy: 317

Maria WIĘCKOWSKA (1926-2010)

Nr katalogowy: 317
Czarny talerz, 1989
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Maria Więckowska 1989;