Nr katalogowy: 316

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

Nr katalogowy: 316
Panorama Sandomierza, 1955
olej, płótno dublowane (wosk); 71 x 62,5 cm;
opisany na odwrocie, na blejtramie: KROSNO / ZIELIŃ / „SANDOMIERZ", na odwrocie
nalepka z in...