Nr katalogowy: 314

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

Nr katalogowy: 314
Malarstwo materii, 1959
olej, płótno, 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59;
reprodukowany: Tadeusz Łapiński. Przestrzeń Nieskończona, Gliwice
2007, s....
Cena oferowana 7 000 zł