Nr katalogowy: 311

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 311
Taniec życia - tryptyk, 1994

akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis n...