Nr katalogowy: 309

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 309
Brama do różanego ogrodu, 2014
olej, płótno; 100 x 80 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe;
opis na odwrocie: JANINA KRAUPE / "BRAMA DO RÓŻANEGO / OGRODU" / OLEJ 2014.