Nr katalogowy: 308

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 308
Kompozycja, 1978
tusz, papier; 30 x 19,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.Rosenstein 1978;
Papier przed konserwacją.
Cena oferowana 3 200 zł