Nr katalogowy: 302

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

Nr katalogowy: 302
Transcendenti, 2010
olej, płótno; 100 x 110 cm;
sygn. na odwrocie p. d.: T. Wiktor;