Nr katalogowy: 134

AUTOR NIEOKREŚLONY, XIX W. / POCZ. XX W.

Nr katalogowy: 134

Portret zbiorowy - Chińczycy (?)

gwasz, płótno; 252 x 149 cm;
przed konserwacją
estymacja: 3 200 - 4 200 zł