Nr katalogowy: 129

WŁADYSŁAW JAN POCHWALSKI (1860-1924)

Nr katalogowy: 129

Drzewo nad rzeką

olej, płótno, 45 x 26,5 cm.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł