Nr katalogowy: 127

ISAAC ANTCHER (1899-1992)

Nr katalogowy: 127

Pejzaż

olej, płótno; 27,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: Antcher.
estymacja: 2 000 - 2 800 zł