Nr katalogowy: 126

HERMANN KERN (1839-1912)

Nr katalogowy: 126

Lichwiarz

olej, płótno; 47 x 32 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: Kern H.
estymacja: 7 200 - 9 600 zł