Nr katalogowy: 123

EMIL LINDEMAN (1864-OK. 1945)

Nr katalogowy: 123

Nad stawem - Surówka

olej, płótno; 29 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Lindeman / Surówka;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł