Nr katalogowy: 122

LUDWIK LISOWSKI (1907-1943)

Nr katalogowy: 122

Młyn

olej, tektura; 28 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lisowski.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł