Nr katalogowy: 119

ALOJZY SIWECKI (1912-1988)

Nr katalogowy: 119

Pejzaż miejski

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki (słabo czytelnie);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł