Nr katalogowy: 118

JÓZEF FARA, XX W.

Nr katalogowy: 118

Pejzaż, 1941

olej, tektura; 60 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Józef Fara / 1941.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł