Nr katalogowy: 114

FRANCISZEK PROCHASKA (1891-1972)

Nr katalogowy: 114

Czuwająca matka

olej, tektura; 52 x 67 cm;
sygn. l. d.: F. Prochazka (sic!).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł