Nr katalogowy: 110

MARIA RITTER (1899-1976)

Nr katalogowy: 110

Cyganeczka

olej, płótno; 64,5 x 49,5 cm;
na odwrocie napis: MRitter oraz pieczątka (nieczytelna).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł