Nr katalogowy: 107

ZYGMUNT BRUNNER (1878-1961)

Nr katalogowy: 107

Portret, 1950

olej, płótno; 73,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zyg. Brunner / 1950.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł