Nr katalogowy: 104

MATYLDA MELENIEWSKA (1869-1931)

Nr katalogowy: 104

Chryzantemy, 1925

olej, tektura; 41,5 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: M MELENIEWSKA / 1925.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł