Nr katalogowy: 103

ZEFIRYN ĆWIKLIŃSKI (1871-1930)

Nr katalogowy: 103

Koszar z owcami, 1922

olej, tektura; 30 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z ĆWIKLIŃSKI / 922.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł