Nr katalogowy: 2

HENRYK HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 2

Martwa natura, 1968

litografia barwna, papier; 38,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: Hayden 1968; e/a.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 800 zł