Nr katalogowy: 8

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 8
Przedsionek kościoła św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański;
Cena wywoławcza 500 zł