Nr katalogowy: 8

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 8

Przedsionek kościoła św. Barbary w Krakowie

akwarela, papier; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański;