Nr katalogowy: 126

Gottfried ENGELMANN (1788-1839)

Nr katalogowy: 126

Wjazd Franciszka I i Henryka VIII - [Entrevue de Francois 1er et de Henry VIII] - według Jean-Honoré Fragonard

litografia, papier; 20 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: pod kompozycją Fragonard 1823.