Nr katalogowy: 113

Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

Nr katalogowy: 113
Żupnik, 1910
wg Hansa Sebalda Behama (przed 1500-1550)
akwaforta, papier; 11,5 x 8,5 cm;
sygn. i dat. ołówkiem pod płytą: F Jabłczyński 1010;
na...
Cena wywoławcza 100 zł