Nr katalogowy: 3

Leonard PĘKALSKI (1896 GRÓJEC-1944 WARSZAWA)

Nr katalogowy: 3
Portret Wandy P. w czarnej sukni, 1935
akwarela, karton naklejony na tekturę; 31 x 23 cm;
sygn. p. d.: L. Pękalski 35 (sygnatura trudno czytelna);
Cena wywoławcza 500 zł