Nr katalogowy: 815

A. KLINGLER

Nr katalogowy: 815

Plakieta uznaniowa z przedstawieniem konstruktora i wynalazcy, założyciela firmy Siemens- Wernera Siemensa

brąz sygn. A. KLINGLER, daty życia; średn. 19 cm;
Lata 40.-50. XX w.