Nr katalogowy: 613

BAVARIA

Nr katalogowy: 613
Dzban do herbaty z przykrywką
porcelana, pozłocenia; 18,5 x 28,5 x 17 cm;
sygn. zielenią na spodzie: BAVARIA / ULLERSRICHT-WEIDEN.
lata 50.-60. XIX w.