Arika MADEYSKA (1928-2004)
Nr katalogowy: 335
Kompozycja - collage, 1995
technika własna, płótno; 12 x 18 cm;
sygn. p. g.: MADEYSKA;
sygn. p. g.: MADEYSKA;