Nr katalogowy: 832

Nr katalogowy: 832

Para kandelabrów 6-świecowych, zelektryfikowanych, w stylu II Cesarstwa

brąz patynowany i złocony; wys. ca 74,5 cm, szer. podstaw 15,5 cm, szer. w ramionach 25 cm.
Francja, pocz. XX w.
Podstawy trójkątne, o śc...