Nr katalogowy: 826

Nr katalogowy: 826

Szabla austriacka, paradna - wyższych urzędników państwowych

stal, brąz złocony, mosiądz, kość, drewno;
dł. głowni 78 cm, dł. całk. 93,5 cm, krzywizna 8,5 cm.
Austro-Węgry, Galicja, XIX/XX w.
G...