Nr katalogowy: 822

Odlewnia SUSSE FRÉRES

Nr katalogowy: 822

Chińskie naczynie rytualne Ding

brąz, odlew złocony; wys. 15,5 cm, szer. 16 cm, głęb. 11,5 cm.
Francja, Paryż, pocz. XX w.