Nr katalogowy: 813

Nr katalogowy: 813

Tłok pieczętny Edwarda hr. Raczyńskiego

srebro złocone, karneol, granaty, turkusy; pole pieczętne 1,2 x 1,2 cm, wys. z uchwytem 5 cm.
Polska lub Niemcy, XIX/XX w.
Pole pieczętne...
Cena sprzedaży 7 000 zł