Nr katalogowy: 210

Hans MÜLLER (1879-1937)

Nr katalogowy: 210
Para popiersi - Temida i Diana
brąz złocony; wymiary obu figurek zbliżone: wys. ca 24 cm, szer. 12 cm, głęb. 7,5 cm.
Wiedeń, 1 ćw. XX w.