Nr katalogowy: 1029

Nr katalogowy: 1029

Studia kobiecego aktu

akwarela, tusz lawowany, papier; 28,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
Cena oferowana 3 700 zł