Nr katalogowy: 1028

Jan CHWIERUT (1901-1973)

Nr katalogowy: 1028
Pejzaż z okolic Wisły, 1944
olej, płótno naklejone na tekturę; 43,5 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jan Chwierut / Wisła 1944.