Nr katalogowy: 1026

Walerian KRYCIŃSKI (1852-1929)

Nr katalogowy: 1026

Pejzaż

olej, tektura; 13,5 x 18,5 cm;
sygn. p. d.: W. KRYCIŃSKI.