Nr katalogowy: 1025

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 1025

Pejzaż jesienny, 1939

akwarela, papier; 41,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Antoni Chrzanowski / 939.