Nr katalogowy: 1024

Marian SZCZERBIŃSKI (1900-1981)

Nr katalogowy: 1024
Wyjście z kościoła
olej, tektura; 38 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M.SZCZERBIŃSKI.