Nr katalogowy: 1023

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 1023

Pejzaż z drzewami

olej, płótno naklejone na tekturę; 16,8 x 20,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI (słabo czytelna);
data p. d.: V / 1969 ? (...