Nr katalogowy: 1022

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 1022

Podwórko, 1936

olej, tektura; 17 x 24,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Podsadecki 36. (ołówkiem).