Nr katalogowy: 1018

T. HABER, XX w.

Nr katalogowy: 1018

Przyjaciel

akwarela, ołówek, papier; 41 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Haber. 37.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł