Nr katalogowy: 1017

Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)

Nr katalogowy: 1017

Widok na Dolinę Pięciu Stawów

olej, tektura; 39 x 61 cm;
sygn. l. d.: ST. BIECHOŃSKI.