Nr katalogowy: 1016

Ludomir BENEDYKTOWICZ (1844-1926)

Nr katalogowy: 1016

Widok na kościół jesienią

olej, płótno naklejone na tekturę; 14,5 x 19 cm;
sygn. p. d.: LB.