Nr katalogowy: 1015

Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935)

Nr katalogowy: 1015
Akord ponury, l. 20. XX w.
olej, tektura; 32,8 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Bohuszewicz, opisany i dat. l. d.: Venezia - 923;
na odwrocie nalepka: 42...