Nr katalogowy: 1014

Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935)

Nr katalogowy: 1014
Listopad, 1929
olej, tektura; 44,5 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Bohuszewicz 929-;