Nr katalogowy: 56

Malarz nieokreślony, flamandzki, II poł. XVII w.

Nr katalogowy: 56
Św. Cecylia
olej, blacha miedziana;
22 x 16,5 cm.
Cena sprzedaży 5 400 zł