Nr katalogowy: 47

Wacław Franciszek PAWLISZAK (1866-1905)

Nr katalogowy: 47
Portret kobiety
olej, płótno dublowane; 68 x 53 cm;
sygn. p. g.: W F Pawliszak / … (napis nieczytelny / Pani Janinie Pieńkowskiej ?).
Cena oferowana 7 000 zł