Nr katalogowy: 44

Józef KOWNER (1895-1967)

Nr katalogowy: 44

Martwa natura z jabłkami, 1930

olej, płótno; 63 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Kowner / 930.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł