Nr katalogowy: 42

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 42
Łódź przy brzegu
akwarela, gwasz, karton; 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Jaxa.
Cena sprzedaży 3 500 zł